دو شنبه 3 اردیبهشت 1397  |   6 شعبان 1439  |   Monday, April 23, 2018
رژیم دوکان فرانسوی   |   بارسلونا مقتدرانه فاتح جام حذفی شد   |   محله زرتشتیان در یزد   |   شریعتمداری: از آن مامور گشت ارشاد تقدیر کنید   |   ماجرای «گشت ارشاد»؛ واکنش محسوس به نقض حقوق شهروندی   |   ه
خرید شارژ اینترنتی
 
تبلیغات
 
نقشه ترافیک آنلاین
 
استخاره با قرآن
 
فال حافظ
 
محاسبه تناسب اندام شما
 
جداول لیگ
 
آب و هوا
 

تاریخ : 1396/08/17 08:02:00شماره : 76019 تعداد بازدید : 165 گروه خبری : اخبار روزراننده از ترس، جسد مسافر را دفن کرد
روزنامه شرق: راننده مسافرکش وقتی دختر جوان در خودرویش فوت شد، جسد او را دفن کرد.
 
مرد میان‌سال با اضطراب و پریشان به پلیس مراجعه کرد و گفت در شیراز با سواری شخصی مسافرکشی می‌کند و دختر ۲۵ساله را در محدوده پارک خلدبرین شیراز سوار کرده است تا به مقصد برساند.
 
راننده ادامه داد: «پس از لحظاتی از طی مسیر ناگهان دختر مسافر فوت کرد و من از ترس قانون و مشکلاتی که ممکن بود برایم رخ دهد، دختر را از شهر بیرون بردم و در منطقه «هفت برم» در جایی دفن کردم و به شهر بازگشتم و اکنون با پای خود آمده‌ام تا به اشتباهم اعتراف کنم». در ادامه پلیس و نیرو‌های آتش‌نشانی با راهنمایی راننده مسافرکش جنازه را از زیر خاک بیرون آوردند و برای رسیدگی به ماجرای مرگ به پزشکی قانونی تحویل دادند.
 
همچنین هویت دختر جوان به نام زهرا شناسایی شد.  سرهنگ کاووس محمدی، معاون اجتماعی پلیس استان فارس، در تحلیل این پرونده گفت: بدون تردید ترس از قانون صرفا شامل خطاکاران خواهد بود و فرد بی‌گناه نه‌تنها تحت پیگرد پلیس قرار نخواهد گرفت، بلکه در جای خود مورد تقدیر قرار می‌گیرد.
 
چه‌بسا درصورت انتقال یک بیمار  یا فردی که به‌هردلیل دچار مرگ و ایست قلبی  یا هر مشکلی باشد، درصورت انتقال به مراکز درمانی جان خود را از دست ندهد.
 
درصورت مواجه‌شدن با چنین صحنه‌هایی، بی‌رحمانه‌ترین روش‌های برخورد با موضوع مانند این پرونده است که فرد به تشخیص کاملا اشتباه جنازه را سربه‌نیست و به‌این‌ترتیب همه سرنخ‌های پلیسی را دچار انحراف و مشکل کند.
 

منبع :
منوی اصلی
 
اوقات شرعی
 

 
آمار بازدید
بازدید های امروز: 108
بازدید های دیروز: 137
بازدید های این ماه: 4041
کل بازدید ها: 510546
 
تقویم